меню
Your Cart

Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Ново Промо -50 %
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
MUSHROOM COMPLEX е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5те најмоќни медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Кордицепс (Cordyceps Sinensis) и Лавовска грива (Hericium erinaceus)), збогатени со витамините Б2, Б3, Б5, Б6, Ц и цинк, а е..
995.00Ден
1,990.00Ден
Без данок: 995.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: MUSHROOM

MUSHROOM COMPLEX е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5те најмоќни медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Кордицепс (Cordyceps Sinensis) и Лавовска грива (Hericium erinaceus)), збогатени со витамините Б2, Б3, Б5, Б6, Ц и цинк, а е неменет за регулација на имунитетот, подобрување на когнитивната функција, енергијата и виталноста на организмот.

Пакување: пластично капување, 500 мл.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 20мл, 1 до 2 пати на ден по оброк.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).