меню
Your Cart

Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции
Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции
Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции
Ново Промо -50 %
Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции
Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции
Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции
Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции
Бронхо Протект е додаток на исхраната со екстракти од Кинески Тегавец, куркумин, рузмарин, црно семе, медицинската печурка Реиши и витамин Ц и Д.Пакување: 500мл, пластично пакување.Дозирање и начин на примена: Зависно од возраста (над 4 години) се препорачува внес на 5-10мл, 1-3 пати на ден со oброк..
499.00Ден
995.00Ден
Без данок: 499.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BRONHO

Бронхо Протект е додаток на исхраната со екстракти од Кинески Тегавец, куркумин, рузмарин, црно семе, медицинската печурка Реиши и витамин Ц и Д.

Пакување: 500мл, пластично пакување.

Дозирање и начин на примена: Зависно од возраста (над 4 години) се препорачува внес на 5-10мл, 1-3 пати на ден со oброк.


Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).