меню
Your Cart

Liquid Collagen (2+1) - препарат за зглобови, кожа и коски

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Liquid Collagen (2+1) - препарат за зглобови, кожа и коски
Ново Промо
Liquid Collagen (2+1) - препарат за зглобови, кожа и коски
  Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејство, кој е збогатен со 520мг глукозамин и 5.2мг хијалуронска киселина.Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мерица/к..
1,990.00Ден
Без данок: 1,990.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: KOLAGEN

 

Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејство, кој е збогатен со 520мг глукозамин и 5.2мг хијалуронска киселина.

Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мерица/капаче), 1 до 2 пати на ден, пред оброк. Најдобро наутро пред јадење.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).