меню
Your Cart

Prostatol Complex - препарат за заштита на простата

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Prostatol Complex - препарат за заштита на простата
Prostatol Complex - препарат за заштита на простата
Ново Промо -50 %
Prostatol Complex - препарат за заштита на простата
Prostatol Complex - препарат за заштита на простата
Prostatol Complex - препарат за заштита на простата
ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи специфични билни екстракти и цинк и е наменет за одржување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот систем кај возрасната машка популација.Пакување: пластично капување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат ..
499.00Ден
995.00Ден
Без данок: 499.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: PROSTATOL

ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи специфични билни екстракти и цинк и е наменет за одржување на здравјето и функцијата на простатата и уринарниот систем кај возрасната машка популација.

Пакување: пластично капување, 500 мг, 30 капсули.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода по оброк. 

 Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).