меню
Your Cart

Extract od Kurkuma - препарат за смирување воспаление и болка

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Extract od Kurkuma - препарат за смирување воспаление и болка
Ново Промо
Extract od Kurkuma - препарат за смирување воспаление и болка
КУРКУМИН екстракт e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист куркумин, екстракт од билката Куркума (Curcuma longa) со над 95% биоактивни куркуминоиди, збогатен со екстракт од црн бибер за подобрена апсорпција. Пакување: 30 капсули, пластично пакување.Дозирање и начин на употреба: се зема по ..
295.00Ден
Без данок: 295.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: KURKUMA
КУРКУМИН екстракт e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист куркумин, екстракт од билката Куркума (Curcuma longa) со над 95% биоактивни куркуминоиди, збогатен со екстракт од црн бибер за подобрена апсорпција.

Пакување: 30 капсули, пластично пакување.

Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули во денот со вода по оброк.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).