меню
Your Cart

NONI EXTRACT 500ml (1+1) GRATIS

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
NONI EXTRACT 500ml (1+1)  GRATIS
Ново Промо
NONI EXTRACT 500ml (1+1) GRATIS
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20-40мл (1 до 2 мерици/капачиња), еднаш до два пати на ден најдобро 15тина минути пред оброк. Екстрактот од нони е природен додаток на исхраната кој содржи концентриран сок од нони, богат докажан извор на над 200 полифеноли и други уникатни биоак..
995.00Ден
Без данок: 995.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: NONI

 

Дозирање и начин на употреба: 20-40мл (1 до 2 мерици/капачиња), еднаш до два пати на ден најдобро 15тина минути пред оброк.

Екстрактот од нони е природен додаток на исхраната кој содржи концентриран сок од нони, богат докажан извор на над 200 полифеноли и други уникатни биоактивни молекули кои ја стимулираат продукцијата на азотен моноксид и имаат бројни здравствени продобивки на организмот на човекот.

Редовната употреба на Екстрактот од нони овозможува:

• одржување на здрава циркулација и функција на крвните садови во целото тело;

• подобар доток на кислород и нутриенти за одржување на здравјето и функцијата на клетките во целиот организам, побрза регенерација, повисоко ниво на енергија, сила и издржливост;

Екстрактот од нони е наменет за сите со нарушена циркулација и нарушено здравје на срцето и крвните садови (висок крвен притисок, атеросклероза, тромбоза, аритмија, тахикардија и други кардиоваскуларни болести), по прележан инфаркт и мозочен удар, кај лица со оштетување и воспаленија на нервите, кај лица со оштетувања на очите и мозокот (кај лица со деменција, Алцхајмерова болест и др.), кај лица со малигни болести, кај лица со еректилна дисфункција, лица кои имаат потреба од физичка сила и издржливост, како и по опрации или при тешки хронични болести на сите органи.

 

 

 

 

 

 

 

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).