меню
Your Cart

SLEEP Melatonin (60tbl/3mg)

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
SLEEP Melatonin (60tbl/3mg)
Ново Промо -33 %
SLEEP Melatonin (60tbl/3mg)
Металонин е додаток во исхраната кој придонесува за намалување на времето потребно за да заспиете и му помага на телото да се прилагоди на промените на временската зона.Состав: Една таблета содржи 3мг Мелатонин.Начин на употреба: 1 таблета на ден, со многу вода, по можност еден час пред спиење...
199.00Ден
295.00Ден
Без данок: 199.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: SLEEP

Металонин е додаток во исхраната кој придонесува за намалување на времето потребно за да заспиете и му помага на телото да се прилагоди на промените на временската зона.

Состав: Една таблета содржи 3мг Мелатонин.

Начин на употреба: 1 таблета на ден, со многу вода, по можност еден час пред спиење.

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).