меню
Your Cart

Zlatna maska (24 KARATNA SO KOLAGEN )

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Zlatna maska (24 KARATNA SO KOLAGEN )
Ново Промо
Zlatna maska (24 KARATNA SO KOLAGEN )
Пакување: Единечно пакување за еднократна употребаНачин на употреба: Се препорачува употреба еднаш во неделата (на чисто и суво лице).Иновативна маска за лице направена со чисто 24 каратно злато и уникатни природни состојки со цел да ви овозможи неверојатно свеж, младешки изглед на лицето. Чистото з..
330.00Ден
Без данок: 330.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: MASKA

Пакување: Единечно пакување за еднократна употреба
Начин на употреба: Се препорачува употреба еднаш во неделата (на чисто и суво лице).

Иновативна маска за лице направена со чисто 24 каратно злато и уникатни природни состојки со цел да ви овозможи неверојатно свеж, младешки изглед на лицето. Чистото злато има способност да го спречи унишувањето на еластинот и колагенот во кожата, ја стимулира нејзината обнова директно во длабоките слоеви, ги спречува штетните слободни радикали, а во комбинација со другите состојки овозможува нејзина регенерација и подобрена еластичност, цврстина, тен и облик на лицето. Се препорачува за сите типови кожа!

Ефекти од примената на 24каратната златна маска со колаген:

• Моментално ја подига и зацврснува кожата;

• Навлажнува и хидратира;

• Ги осветлува тенот и дава сјај;

• Го елиминира отокот и го подобрува обликот на лицето;

• Штити од штетното влијание на сонцето и спречува стареење;

• Ја активира регенерацијата на клеточно ниво;

• Го обновува колагенот и еластинот;

• Ја балансира pH вредноста;

• Измазнува и ги смирува воспаленијата

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).