меню
Your Cart

RED YEAST RICE (30cps)

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
RED YEAST RICE (30cps)
Ново Промо
RED YEAST RICE (30cps)
КОНЕЧНО! 100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО НАМАЛИ ЛОШИОТ ХОЛЕСТЕРОЛ ЗА САМО 30 ДЕНА БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ.       Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред оброк. ЕКСТРАК..
495.00Ден
Без данок: 495.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Red Rice
  • Weight: 1.00kg
КОНЕЧНО!

100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО НАМАЛИ ЛОШИОТ ХОЛЕСТЕРОЛ ЗА САМО 30 ДЕНА БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ.

 

 

 

Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг.

Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред оброк.

ЕКСТРАКТОТ ОД ЦРВЕН ОРИЗ е додаток на исхраната кој содржи квасец од ферментиран црвен ориз со Манаколин К наменет за одржување на балансирани нивоа на холестеролот во крвта.

Редовниот внес на Екстрактот од црвен ориз обезбедува:

• фитостероли и други биоактивни молекули (Манаколин К) кои го помагаат одржувањето на здрави нивоа на холестеролот (ЛДЛ холестеролот).

• регулација на продукцијата на холестерол во црниот дроб и односот помеѓу ХДЛ и ЛДЛ холестеролот во крвта.

Препаратот е наменет за лица со хиперлипидемии (покачени нивоа на масти и холестерол во крвота), лица со кардиоваскуларни болести (оштетувања на крвните садови, лица со прележан инфаркт и мозочен удар, и др.)

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).