меню
Your Cart

Predizvik 21 Den do ramen stomak

БРЗА ИСПОРАКА НА ВАША АДРЕСА ЗА 1-2 РАБОТНИ ДЕНА
Predizvik 21 Den do ramen stomak
Ново Промо
Predizvik 21 Den do ramen stomak
ПРЕДИЗВИК  На ваше барање, повторно отворање на програмата 21 Ден до рамен стомак Смачено ти е да се чувствуваш надвор од форма?! Од подуеност, тежина околу стомакот, прејадување без контрола, со тоа и чувство на замор?Ајде заедно да го промениме тоа!Прифати го овој предизвик заедно со мене! 21 ден ..
650.00Ден
Без данок: 650.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: RAMEN STOMAK

ПРЕДИЗВИК 

 На ваше барање, повторно отворање на програмата 21 Ден до рамен стомак 

Смачено ти е да се чувствуваш надвор од форма?! 

Од подуеност, тежина околу стомакот, прејадување без контрола, со тоа и чувство на замор?

Ајде заедно да го промениме тоа!

Прифати го овој предизвик заедно со мене! 21 ден до видлива промена!

Што добиваш?

• Секој работен ден, НОВИ 10 минутни интензивни тренинзи до рамен стомак! 

• Листа на дозволени и забранети намирници

• ФБ и вибер група за поддршка и информации

•Започнуваме на 22.08

Напиши мислење

Забелешка: HTML не е преведен!
Лошо Добро
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).