меню
Your Cart

Wet n Wild

Wet n Wild
Wet n Wild Coloricon молив за очи 607А
Ново Промо
Молив за очи со хипер-пигментирана боја, за мазна и кремаста апликација. За впечатлив изглед на вашите очи...
129.00Ден
Без данок:129.00Ден
Wet n Wild Coloricon Brow молив за обликување на веѓи 631
Ново Промо
Молив за веѓи за да ги истакнете вашите очи и да им дадете природно свеж изглед...
161.00Ден
Без данок:161.00Ден
Wet n Wild Ultimejt Brow хајлајтер за веѓи 633
Ново Промо
Истакнувачко моливче за веѓи за да изгледате свежо без оглед колку малку сон сте имале предходната ноќ...
325.00Ден
Без данок:325.00Ден
Wet n Wild Coloricon 10 Пан палета 762С
Ново Промо
Оставете го вашиот внатрешен шминкер да се ослободи и да дизајнира жесток, блескав или суптилен изглед кој трае цел ден и ноќ!Моќно пигментирана, мека формула која лесно се нанесува. Доаѓа во мешавина на посакувани бои, од светкави дневни нијанси до блескави нијанси за коктел - вклучувајќи мат преод..
429.00Ден
Без данок:429.00Ден
Wet n Wild Mega Cushion коректор 764В Green
Ново Промо
Внесете малку отскокнување во вашата рутина за убавина со овој иновативен коректор на бои во компактна перница - најновата иновација во убавината. Едноставно допрете го перничето и потоа нанесете ја формулата за усовршување на кожата на сите области на кои им треба малку внимание. Компактното пернич..
429.00Ден
Без данок:429.00Ден
Wet n Wild Magaglo Palette за контурирање E 7501
Ново Промо
Ова дуо од совршено компатибилни пудри за контурирање обезбедува беспрекорно извајано лице за кратко време. Потемната боја дефинира, додека посветлата боја ги истакнува вашите најдобри карактеристики..
389.00Ден
Без данок:389.00Ден
Wet n Wild XXL Lash маскара 9182
Ново Промо
Маскара со интензивна црна боја која дава обем на трепките истовремено извиткувајќи ги. Формула од природен восок и кератин која прекрасно ги уредува вашите трепки и помага да изгледаат поцелосни и погусти...
354.00Ден
Без данок:354.00Ден
Wet n Wild Mega Protein маскара C137
Ново Промо
Неверојатна протеинска формула со протеини од соја и пченица, масло од акаи и Д-пантенол за да ги заштитите и зајакнете вашите трепки...
161.00Ден
Без данок:161.00Ден
Wet n Wild Mega Volume маскара C138
Ново Промо
Оваа неверојатна формула допринесува за пет пати поголем волумен на вашите трепки. Формулата која обезбедува природен изглед и голем волумен на трепките без грутки...
258.00Ден
Без данок:258.00Ден
Wet n Wild Lash Renegade маскара 145A
Ново Промо
Со најсовремена четка што ги опфаќа сите трепки и убиствена формула која волуменизира, витка, издолжува и дефинира, вашите трепки никогаш не изгледале толку прекрасно. Прекршете ги правилата и блеснете...
441.00Ден
Без данок:441.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 54 (5 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).