меню
Your Cart

Нега и убавина

Нега и убавина
Нега и убавина
DNEVNA KREMA SO 10% EKSTRAKT OD POLZHAV
Ново Промо
ДНЕВНА КРЕМА СО  10 % ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ Помалку брчки за само 6 недели 10% Снаил Екстракт Ја измазнува и затега кожата Длабински ја хидрира и и дава сјај на кожата ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
DNEVNA KREMA SO 10% EKSTRAKT OD POLZHAV (2+1) GRATIS
Ново Промо
ДНЕВНА КРЕМА СО  10 % ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ Помалку брчки за само 6 недели 10% Снаил Екстракт Ја измазнува и затега кожата Длабински ја хидрира и и дава сјај на кожата ..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
NOKNA KREMA SO 3% EKSTRAKT OD POLZHAV
Ново Промо
НОЌНА КРЕМА СО 3% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ Помалку брчки по само 6 недели 3 % Снаил Екстракт Интензивен анти еиџинг ефектЈа смирува кожата и длабински ја хидрира ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
NOKNA KREMA SO 3% EKSTRAKT OD POLZHAV (2+1 GRATIS)
Ново Промо
НОЌНА КРЕМА СО 3% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ Помалку брчки по само 6 недели 3 % Снаил Екстракт Интензивен анти еиџинг ефектЈа смирува кожата и длабински ја хидрира ..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
KREMA ZA OKOLU OCI SO 3% EKSTRAKT OD POLZHAV
Ново Промо
КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ СО 3% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ Помалку брчки по само 6 недели 3 % Снаил екстракт Ги намалува темните кругови Интензивно ги намалува брчките околу очите ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
KREMA ZA OKOLU OCI SO 3% EKSTRAKT OD POLZHAV (2+1) GRATIS
Ново Промо
КРЕМА ЗА ОКОЛУ ОЧИ СО 3% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ Помалку брчки по само 6 недели 3 % Снаил екстракт Ги намалува темните кругови Интензивно ги намалува брчките околу очите ..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
SERUM ZA LICE SO 20% EKSTRAKT OD POLZHAV
Ново Промо
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО 20% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ  Помалку брчки по само 6 недели 20% Снаил Екстракт Ја зголемува еластичноста на кожата Длабински ја хидрира кожата без да ја замасти..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
SERUM ZA LICE SO 20% EKSTRAKT OD POLZHAV (2+1) GRATIS
Ново Промо
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО 20% ЕКСТРАКТ ОД ПОЛЖАВ  Помалку брчки по само 6 недели 20% Снаил Екстракт Ја зголемува еластичноста на кожата Длабински ја хидрира кожата без да ја замасти..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
LIQUID  COLLAGEN  (500 ml )
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мерица/капаче), 1 до 2 пати на ден, пред оброк. Најдобро наутро пред јадење. Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан&..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
LIQUID  COLLAGEN  (2+1) GRATIS
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мерица/капаче), 1 до 2 пати на ден, пред оброк. Најдобро наутро пред јадење. Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан&..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Aloe Vera Gel (250ml )
Ново Промо
Пакување: 250мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Нанесете тенок слој на добро исчистена кожа 1-2 пати на ден, или по потреба. Да се избегнува контакт на гелот со очите или отворени рани. Гелот е наменет само за надворешна употреба. АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ е гел за кожа произведен од серти..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 18 (2 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).