меню
Your Cart

Срце и крвни садови

Срце и крвни садови
Срце и крвни садови
Cholestol Complex
Ново Промо
КОНЕЧНО! 100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО НАМАЛИ ЛОШИОТ ХОЛЕСТЕРОЛ БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ. Пакување: пластично капување, 30 капсули, 650 мг.Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред оброк.CHOLESTOL COMPLEX е додаток на исхраната кој содржи кв..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Cholestol Complex (2+1) + Omega 3 kapki
Ново Промо
КОНЕЧНО! 100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО НАМАЛИ ЛОШИОТ ХОЛЕСТЕРОЛ БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ. Пакување: пластично капување, 30 капсули, 650 мг.Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред оброк.CHOLESTOL COMPLEX е додаток на исхраната кој содржи кв..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
RESVERATROL COMPLEX
Ново Промо
  Опис  Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. РЕСВЕРАТРОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи ресвератрол, екстракт од црна гоџи бобинка (извор на антоцијанини), екстракт од зелен чај (и..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
RESVERATROL COMPLEX  2+1 + RED YEAST RICE
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. РЕСВЕРАТРОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи ресвератрол, екстракт од црна гоџи бобинка (извор на антоцијанини), екстракт од зелен чај (извор на ЕГЦГ- епигалокатекин га..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
VenoGel
Ново Промо
Пакување: 100ml, пластично кутивчеНачин на употреба: 2 до 3 пати на ден, се нанесува со лесни кружни движења на кожата без притисок. Оставете да се впие во кожата. Се нанесува на деловите каде има попуштени/проширени вени или деловите од нозете кои се чувствуваат тешки, болни, каде има печење. VENOG..
500.00Ден
Без данок:500.00Ден
GREEN TEA EXTRACT
Ново Промо
Опис  Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ е додаток на исхраната кој содржи екстракт од листови од зелен чај (Camellia sinensis), извор на моќни антиоксиданти, полифенолни соединени..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Olive Leaf Extract
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. ЕКСТРАКТ ОД ЛИСТ ОД МАСЛИНКА е додаток на исхраната кој содржи екстракт од листови од Кинеска маслинка (Canarium album (Lour.) Raeusch) извор на олеуропеин и други антиоксиданти и ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract Goji Berry
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. ЕКСТРАКТ ОД ЦРНО ГОЏИ е додаток на исхраната кој содржи екстракт од црна гоџи бобинка (Lycium ruthenicum), извор на моќни антиоксиданти, полифенолни соединенија од групата на ант..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
RED YEAST RICE (30cps)
Ново Промо
КОНЕЧНО! 100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО НАМАЛИ ЛОШИОТ ХОЛЕСТЕРОЛ БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ.       Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред оброк. ЕКСТРАКТ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Bilberry Extract
Ново Промо
Пакување: 60 капсули, (1000мг екстракт од дива боровинка), пластично пакување.Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 капсула, еднаш до два пати во денот по оброк.Екстрактот од дива боровинка е додаток на исхраната направен од диви, планински боровинки богати со специфични антиокси..
500.00Ден
Без данок:500.00Ден
NONI EXTRACT 500ml (1+1)  GRATIS
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20-40мл (1 до 2 мерици/капачиња), еднаш до два пати на ден најдобро 15тина минути пред оброк. Екстрактот од нони е природен додаток на исхраната кој содржи концентриран сок од нони, богат докажан извор на над 200 полифеноли и други уник..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Прикажани 1 до 11 од 11 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).