меню
Your Cart

Имунитет

Имунитет
Имунитет
Allergo Protect (250ml) - препарат против алергија
Ново Промо
АЛЕРГО ПРОТЕКТ е додаток во исхраната, хербален препарат кој што содржи див ѓумбир, црн кардамон, кинеска туја, коприва, алое вера, со бромелаин и витамин Д и е наменет за одржување на имунолошката функција.Витамин Д придонесува за нормалната функција на имунолошкиот систем.Витамин Ц придонесу..
395.00Ден
Без данок:395.00Ден
Allergo Protect (500ml+250ml) - препарат против алергија
Ново Промо -28 %
АЛЕРГО ПРОТЕКТ е додаток во исхраната, хербален препарат кој што содржи див ѓумбир, црн кардамон, кинеска туја, коприва, алое вера, со бромелаин и витамин Д и е наменет за одржување на имунолошката функција.Витамин Д придонесува за нормалната функција на имунолошкиот систем.Витамин Ц&nbs..
995.00Ден 1,390.00Ден
Без данок:995.00Ден
Broncho Complex (500ml) - заштита при инфекции
Ново Промо -50 %
Бронхо Протект е додаток на исхраната со екстракти од Кинески Тегавец, куркумин, рузмарин, црно семе, медицинската печурка Реиши и витамин Ц и Д.Пакување: 500мл, пластично пакување.Дозирање и начин на примена: Зависно од возраста (над 4 години) се препорачува внес на 5-10мл, 1-3 пати на ден со oброк..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Vitamin C Complex (500ml) - препарат за имунитет
Ново Промо
 Витамин Ц комплекс е додаток на исхраната со посебна медицинска намена за одржување и подобрување на функцијата на имунолошкиот систем кај човекот, со специјална течна формула која содржи појачани вредности на 3те микронутриенти кои се клучни за правилна имуна функција (1000мг витамин Ц, 2.000..
499.00Ден
Без данок:499.00Ден
Vitamin C Complex (500 ml) 2+1 - препарат за имунитет
Ново Промо
Витамин Ц комплекс е додаток на исхраната со посебна медицинска намена за одржување и подобрување на функцијата на имунолошкиот систем кај човекот, со специјална течна формула која содржи појачани вредности на 3те микронутриенти кои се клучни за правилна имуна функција (1000мг витамин Ц, 2.000 И.Е. ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
Mega Multivitamin 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Ново Промо -50 %
Мега Мултивитамин е храна за посебни медицински намени за диететско регулирање на енергетскиот метаболизам и заштита на клетките од оксидативен стрес и стареење. Обезбедува моќни дози на витамини и минерали. Производот е збогатен со екстракти од пет вида печурки, спирулина, зелен чај, коприва, цитру..
995.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:995.00Ден
Aloe Vera со Aronija - за заштита на дигестивниот систем
Ново Промо -50 %
Алое Вера гелот со екстракт од аронија е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од аронија и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (антоцијанини) и други биоактивни молекул..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Aloe Vera so Resveratrol (1000ml) (1+1) - за заштита на дигестивниот систем
Ново Промо -50 %
Алое Вера гелот со екстракт од грозје е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од грозје и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (ресвератрол) и други биоактивни молекули с..
995.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:995.00Ден
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Ново Промо -50 %
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 500мл,..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Aloe Vera со Aronija (500ml) - за заштита на дигестивниот систем
Ново Промо -40 %
Алое Вера гелот со екстракт од аронија е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од аронија и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (антоцијанини) и други биоактивни молекул..
295.00Ден 495.00Ден
Без данок:295.00Ден
Royal Jelly (30cps) - препарат за имунитет
Ново Промо
ROYAL JELLY е додаток на исхрана кој содржи матичен млеч, наменет за подршка на општото здравје и имунитетот на организмот. Секоја капсула содржи 500мг чист матичен млеч кој е моќен извор на нутриенти и биоактивни молекули. Пакување: пластично пакување,30 капсули.Дозирање и начин на употре..
595.00Ден
Без данок:595.00Ден
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Ново Промо -50 %
MUSHROOM COMPLEX е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5те најмоќни медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Кордицепс (Cordyceps Sinensis) и Лавовска грива (Hericium erinaceus)), збогатени со витамините Б2, Б3, Б5, Б6, Ц и цинк, а е..
995.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:995.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 25 (3 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).