меню
Your Cart

Јога

Јога

Јога

Esenski Yoga Paket
Ново Промо
Есента стигна.Ако ви делува на расположението, еве нешто што ќе ве развесели! Овој месец ви нудам најсупер јога пакет до сега! За чланарина од 1000 денари добиј и 10 динамични зум часови и 20 минутни полесни и разиграни јога и пилатес часови! Овој пакет ќе ви биде достапен 45 дена!Пријави ..
970.00Ден
Без данок:970.00Ден
Прикажани 1 до 1 од 1 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).