меню
Your Cart

Јога

Јога

Јога

ПРЕДИЗВИК 21 ДЕН ДО РАМЕН СТОМАК
Ново Промо
Последна шанса, за лето во добра форма! Не е касно за добар изглед! Со секојденвни кратки тренинзи, мала промена во исхраната и со силното дејство на детоксикација на спирулината, резултатите се загарантирани! Прифати го овој предизвик заедно со мене! 21 ден до видлива промена!  Што до..
650.00Ден
Без данок:650.00Ден
ОНЛАЈН ФИТ ЈОГА ЧАСОВИ
Ново Промо
Онлајн јога часови, достапни во секое време во текот на цел месец. Не треба да бидете флексибилни за да започнете со јога, почнете, за да стекнете флексибилност! Потребнa ви е само јога пракса во континуитет за апсолутна трансформација однадвор и одвнатре. Почни, сега е вистинско време!* часовите се..
700.00Ден
Без данок:700.00Ден
Фит јога за почетници
Ново Промо
Ова е идеална прилика за сите вас кои долго време сте сакале да пробате прв пат една подинамична и активна јога! Фит јогата е за сите оние кои истовремено сакаат да си го затегнат и тонираат телото но и да стекнат поголем фокус и дисциплина, а најважно многу поубаво чувство во својата кожа.Прог..
600.00Ден
Без данок:600.00Ден
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).