меню
Your Cart

Пакети

Пакети

Пакети

Vitamin C Complex (500 ml) 2+1 - препарат за имунитет
Ново Промо
Витамин Ц комплекс е додаток на исхраната со посебна медицинска намена за одржување и подобрување на функцијата на имунолошкиот систем кај човекот, со специјална течна формула која содржи појачани вредности на 3те микронутриенти кои се клучни за правилна имуна функција (1000мг витамин Ц, 2.000 И.Е. ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
Curcumactiv (500+250ml) - препарат за смирување болки и воспаленија
Ново Промо -28 %
Curcumactiv е храна за посебни медицински намени кој содржи C3 Complex и Bioperine - екстракт од бибер, збогатен со екстракти од рузмарин, коприва и босвелија за диететско регулирање на воспалителни процеси(инфламации) во организмот пропратени со отоци и болки (ревматоиден артритис, остеоартритис, г..
995.00Ден 1,390.00Ден
Без данок:995.00Ден
Aloe Vera so Resveratrol (1000ml) (1+1) - за заштита на дигестивниот систем
Ново Промо -50 %
Алое Вера гелот со екстракт од грозје е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од грозје и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (ресвератрол) и други биоактивни молекули с..
995.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:995.00Ден
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Ново Промо -50 %
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 500мл,..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
PMS Complex (1+1) - за хормонален баланс
Ново Промо
ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените.Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули.Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк...
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Slim complex + 2X Slim Fiber Set - препарат за слабеење
Ново Промо
Сетот Слим Комплекс и Слим Фибер е природен, дуален систем за подобра регулација на тежината и намалување на килограмите. Производите содржат уникатна комбинација на растителни екстракти (екстракт од јаболков оцет во прав, екстракт од цимет, (Cinnamomum spp.), екстракт од зелено кафе (Coffea Arabica..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Noni extract 500ml (1+1) - препарат за крвни садови
Ново Промо
Екстрактот од нони е природен додаток на исхраната кој содржи концентриран сок од нони, богат докажан извор на над 200 полифеноли и други уникатни биоактивни молекули кои ја стимулираат продукцијата на азотен моноксид и имаат бројни здравствени продобивки на организмот на човекот.Пакување: пластични..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Mushroom Complex 500ml (1+1) - препарат за имунитет
Ново Промо -50 %
MUSHROOM COMPLEX е додаток на исхраната кој содржи екстракти на 5те најмоќни медицински печурки (Шитаке (Lentinus edodes), Реиши (Ganoderma lucidum), Чага (Inonotus obliquus), Кордицепс (Cordyceps Sinensis) и Лавовска грива (Hericium erinaceus)), збогатени со витамините Б2, Б3, Б5, Б6, Ц и цинк, а е..
995.00Ден 1,990.00Ден
Без данок:995.00Ден
Liquid Collagen (2+1) - препарат за зглобови, кожа и коски
Ново Промо
  Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан® со клиничко докажано дејство, кој е збогатен со 520мг глукозамин и 5.2мг хијалуронска киселина.Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мер..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).