меню
Your Cart

Пакети

Пакети

Пакети

Brain Protect (2+1) Gratis
Ново Промо
BRAIN PROTECT е препарат со посебна медицинска намена со Бакопин,Центелин, екстракти од медицинската печурка Лавја грива, од дива боровинка,зелен чај, нони и биоперин, во комбинација со витамините Б2, Б3, Б5 и Б6наменет за диететско одржување и зајакнување на меморијата и когнитивнатафункција на моз..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Curcumactiv  (500ml)
Ново Промо
КОНЕЧНО! 100%  ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЌЕ ВЕ ОСЛОБОДИ ОД БОЛКИТЕ ВО КИЧМАТА и ЗГЛОБОВИТЕ, ГАРАНТИРАНО! CURCUMACTIV е производ со посебна медицинска намена заослободување од болки и состојби на воспаленија долж рбетниот столб, зглобовите или мускулите. Производот содржи Куркумин (C3 Complex ®..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Mega Multivitamin ( 2+1 ) GRATIS
Ново Промо
Име на производ: МЕГА МУЛТИВИТАМИНПроизводство Натура Терапи Дооел СкопјеПакување: PVC, 500ml течностНачин на примена: Препорачана употреба е 2 пати на ден по 20 мл. Аможе да се користи 1 до 2 пати на ден по 20 мл. Наменет е за возрасни идеца над 15 години. Пред употреба да се промеша!Редовниот внес..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Slim complex + 2X Slim Fiber Set
Ново Промо
Пакување: пластични пакувања, 500мг, 30+60 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се зема 1 капсула Слим Комплекс заедно со 1 капсула Слим Фибер 2 до 3 пати на ден, 15-20 мин пред пред оброк, со голема чаша вода, Сетот Слим Комплекс и Слим Фибер е природен, дуален систем за подобра регулација ..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
PROSTATOL COMPLEX  2+1 + EPIMEDIUM COMPLEX
Ново Промо
КОНЕЧНО!  100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВЕ ОСЛОБОДИ ОД НОЌНОТО МОКРЕЊЕ И ПРОБЛЕМИТЕ СО ПРОСТАТАТА ЗА САМО 30 ДЕНА БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ. ПРОСТАТОЛ КОМПЛЕКС - ДОКАЖАН ВО ДЕЛУВАЊЕТО. АКО НЕМАТЕ РЕЗУЛТАТИ ЌЕ ВИ ГИ ВРАТИМЕ ПАРИТЕ.       &nb..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Snail Complex (2+1) Gratis
Ново Промо
  Опис  Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: се зема 1 капсула на ден, најдобро наутро пред оброк. Снаил Комплекс e додаток на исхраната со екстракт од полжав, екстракти од куркума, босвелија и витамин Ц, наменет за одржување на здравјето..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
LIQUID CURCUMIN (2+1) GRATIS
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мерица/капаче), 1 до 2 пати на ден со оброк. Задолжително добро да се промеша пред употреба. КУРКУМИН екстракт e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист куркумин, екстракт од билката Куркума (Curcuma longa) со над 95% биоакт..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
LIQUID COLLAGEN (2+1) GRATIS
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20мл (1 мерица/капаче), 1 до 2 пати на ден, пред оброк. Најдобро наутро пред јадење. Течниот колаген претставува уникатен колагенски производ кој во секоја доза обезбедува 5.000 мг хидролизиран колаген тип 1, од најдобриот бренд Пептан&..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
RESVERATROL COMPLEX 2+1 + RED YEAST RICE
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. РЕСВЕРАТРОЛ КОМПЛЕКС е додаток на исхраната кој содржи ресвератрол, екстракт од црна гоџи бобинка (извор на антоцијанини), екстракт од зелен чај (извор на ЕГЦГ- епигалокатекин га..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
NONI EXTRACT (500ml) (2+1) GRATIS
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20-40мл (1 до 2 мерици/капачиња), еднаш до два пати на ден најдобро 15тина минути пред оброк. Екстрактот од нони е природен додаток на исхраната кој содржи концентриран сок од нони, богат докажан извор на над 200 полифеноли и други уник..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
HEPATOL FORTE 2+1 + EKSTRAKT OD ZELEN CAJ
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред оброк. ХЕПАТОЛ ФОРТЕ е додаток на исхраната со екстракт од млечен трн (со Силимарин), екстракт од листови од артичока, глукуронска киселина (во вид на калциум Д глукорат) и л..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Bronho Protect ( 2+1 ) Gratis
Ново Промо
БРОНХО ПРОТЕКТ Пакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Зависно од возраста (над 4 години) се препорачува внес на 5-10мл, 1-3 пати на ден со oброк. Бронхо Протект е додаток на исхраната со екстракти од Кинески Тегавец, куркумин, рузмарин, црно семе, медицинската печ..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Прикажани 1 до 12 од 22 (2 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).