меню
Your Cart

Нервен систем

Нервен систем

Нервен систем

Brain Protect
Ново Промо
BRAIN PROTECT е препарат со посебна медицинска намена со Бакопин, Центелин, екстракти од медицинската печурка Лавја грива, од дива боровинка, зелен чај, нони и биоперин, во комбинација со витамините Б2, Б3, Б5 и Б6 наменет за диететско одржување и зајакнување на меморијата и когнитивната функциј..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Brain Protect  (2+1) Gratis
Ново Промо
BRAIN PROTECT е препарат со посебна медицинска намена со Бакопин,Центелин, екстракти од медицинската печурка Лавја грива, од дива боровинка,зелен чај, нони и биоперин, во комбинација со витамините Б2, Б3, Б5 и Б6наменет за диететско одржување и зајакнување на меморијата и когнитивнатафункција на моз..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
NONI EXTRACT ( 500 ml )
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20-40мл (1 до 2 мерици/капачиња), еднаш до два пати на ден најдобро 15тина минути пред оброк. Екстрактот од нони е природен додаток на исхраната кој содржи концентриран сок од нони, богат докажан извор на над 200 полифеноли и други уник..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
NONI EXTRACT (500ml) (2+1)  GRATIS
Ново Промо
  Опис  Дозирање и начин на употреба: 20-40мл (1 до 2 мерици/капачиња), еднаш до два пати на ден најдобро 15тина минути пред оброк. Екстрактот од нони е природен додаток на исхраната кој содржи концентриран сок од нони, богат докажан извор на над 200 полифеноли и други уник..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Прикажани 1 до 4 од 4 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).