меню
Your Cart

Детско здравје

Детско здравје

Детско здравје

Aloe Vera со Aronija - за заштита на дигестивниот систем
Ново Промо -50 %
Алое Вера гелот со екстракт од аронија е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од аронија и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (антоцијанини) и други биоактивни молекул..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Aloe Royal 500ml - препарат за имунитет
Ново Промо -50 %
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 500мл,..
499.00Ден 995.00Ден
Без данок:499.00Ден
Aloe Vera со Aronija (500ml) - за заштита на дигестивниот систем
Ново Промо -40 %
Алое Вера гелот со екстракт од аронија е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller збогатен со екстракт од аронија и претставува извор на широк спектар нутриенти, ензими, моќни антиоксиданти (антоцијанини) и други биоактивни молекул..
295.00Ден 495.00Ден
Без данок:295.00Ден
Aloe Royal (250ml) - препарат за имунитет
Ново Промо
Алое Ројал е додаток на исхраната со матичен млеч и 100% гел од алое (сертифицирано органско алое од видот Barbadensis Miller) збогатен со мед, прополис и екстракт од мајчина душичка.Екстратот од Алое Вера (Barbadensis Miller) придонесува во одржување на нормалниот имунолошки систем.Пакување: 250мл,..
295.00Ден
Без данок:295.00Ден
Elderberil imun sirup  (250ml)
Ново Промо
     Елдерберил имун сируп е додаток на исхрана кој содржи екстракт од црн бозел, збогатен со Цинк и витамин Ц, кој обезбедува имунолошка поддршка на организмот. Екстрактот од црн бозел ја поддржува одбраната на организмот, а со тоа придонесува и во поддршката на имунолошк..
295.00Ден
Без данок:295.00Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).