меню
Your Cart

Женско здравје

Женско здравје

Женско здравје

PMS  COMPLEX 1+1 GRATIS
Ново Промо
Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк. ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените. Редовниот внес..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Extract Ashwagandha
Ново Промо
Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода со оброк. Се земаат наутро, со доручекот и по потреба со ручек. Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокрини..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract od Maka
Ново Промо
Екстракт од мака е додаток на исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените. Редовниот внес на Екстракт од мака обезбедува: Смирување на напнатоста, нервозата и стресот; Подобрување на енергијата и расположението; Зг..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).