меню
Your Cart

Женско здравје

Женско здравје

Женско здравје

URO PROTECT & D-MANNOSE (1+1) GRATIS
Ново Промо
УРО ПРОТЕКТ и Д-МАНОЗА се препарати за посебни медицински намени за диететско регулирање на нормалната функција на уринарниот тракт и намалување на појавата на уринарни инфекции.Состав Уро Протект: Екстракт од брусница (Vaccinium macrocarponl), екстракт од Рузмарин (Salvia rosmarinus), екстракт..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
URO PROTECT & D-MANNOSE (2+2) GRATIS
Ново Промо
УРО ПРОТЕКТ и Д-МАНОЗА се препарати за посебни медицински намени за диететско регулирање на нормалната функција на уринарниот тракт и намалување на појавата на уринарни инфекции.Состав Уро Протект: Екстракт од брусница (Vaccinium macrocarponl), екстракт од Рузмарин (Salvia rosmarinus), екстракт..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
PMS Complex
Ново Промо
  Опис  Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк. ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
PMS  COMPLEX 1+1 GRATIS
Ново Промо
Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода пред оброк. ПМС Комплекс е додаток во исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените. Редовниот внес..
995.00Ден
Без данок:995.00Ден
Extract od Maka
Ново Промо
Екстракт од мака е додаток на исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените. Редовниот внес на Екстракт од мака обезбедува: Смирување на напнатоста, нервозата и стресот; Подобрување на енергијата и расположението; Зг..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract Ashwagandha
Ново Промо
Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода со оброк. Се земаат наутро, со доручекот и по потреба со ручек. Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокрини..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).