меню
Your Cart

Сите продукти

PU RUBBER - PURPLE
Ново Промо
Premium Pu Rubber Mat Подлоги за вежбањеPremium Pu Rubber Mat е најмодерната и најбараната подлога за вежбање моментално во светот! Оваа подлога ќе го направи вашиот тренинг удобен и хигијенски. Направен е од природна гума на која нема повеќе да се лизгате при вежбање а исто така е доста издржл..
2,990.00Ден
Без данок:2,990.00Ден
TPE YOGA MAT - BLUE
Ново Промо
Eko TPE Mat Подлога за вежбањеEko TPE Mat за вежбање направен е од мека и нелизгава термопластична гума.Самата структура го ублажува притисокот со што вашиот тренинг го прави удобен и стабилен. Идеален е за почетници. Овој мат ви пристига со практично пакување во трака за лесно носење.&nbs..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
TPE YOGA MAT - GREEN
Ново Промо
Eko TPE Mat Подлога за вежбањеEko TPE Mat за вежбање направен е од мека и нелизгава термопластична гума.Самата структура го ублажува притисокот со што вашиот тренинг го прави удобен и стабилен. Идеален е за почетници. Овој мат ви пристига со практично пакување во трака за лесно носење.* Ди..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
Tpe yoga mat - pink
Ново Промо
Eko TPE Mat Подлога за вежбањеEko TPE Mat за вежбање направен е од мека и нелизгава термопластична гума.Самата структура го ублажува притисокот со што вашиот тренинг го прави удобен и стабилен. Идеален е за почетници. Овој мат ви пристига со практично пакување во трака за лесно носење.&nbs..
1,990.00Ден
Без данок:1,990.00Ден
YOGA Fit Online
Ново Промо
Супер динамични, 9 јога часови за оние кои сакаат да се испотат, да истонираат тело но и да стекнат флексибилност. Не треба да бидете флексибилни за да започнете со јога, почнете, за да стекнете флексибилност! 9 динамични онлајн јога часови, со траење од по 40 минути, достапни во секое време во тек..
980.00Ден
Без данок:980.00Ден
Прикажани 61 до 66 од 66 (6 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).