меню
Your Cart

Сите продукти

Aloe Vera Gel (250ml )
Ново Промо
Пакување: 250мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Нанесете тенок слој на добро исчистена кожа 1-2 пати на ден, или по потреба. Да се избегнува контакт на гелот со очите или отворени рани. Гелот е наменет само за надворешна употреба. АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ е гел за кожа произведен од серти..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
ELIXY Hyaluronic Acid&Aloe vera Face serum
Ново Промо
ELIXY Hyaluronic acid&Aloe vera Face serumСерум за лице за сите типови кожа со кој се овозможува темелна хидратација, омекнување и сјај на кожата.ELIXY Hyaluronic acid&Aloe vera  Face serum е лесно апсорбирачки. Хијалуронската киселина ја хидрира, ја враќа еластичноста на кожата и ги из..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
ELIXY JOJOBA oil
Ново Промо
ELIXY JOJOBA oilМасло од Јојоба ELIXY Jojoba oil претставува еден вид на течен восок кој се добива со ладно цедење на семки од јојоба.  Богат е со витамин Е кој спречува предвремено стареење на кожата и витамини од групата Б кои го намалуваат воспалението на кожата и помагаат при заздравув..
790.00Ден
Без данок:790.00Ден
ELIXY Olive Oil
Ново Промо
ELIXY OLIVE oilМасло од Маслинка ELIXY Olive oil масло добива со пресување на зрели плодови од маслинка.  Богато е со витамини од групата Е кои ја прават кожата мека и го подобруваат тенот.Се препорачува за хидратација на сува кожа , за заштита од штетните сончеви зраци и за нега на коса и..
690.00Ден
Без данок:690.00Ден
ELIXY AVOCADO oil
Ново Промо
ELIXY AVOCADO oilМасло од АвокдоELIXY Avocado oil е масло добиено со пресување на плод од авокадо. Богат е со витамин Е, омега масни киселини,витамини и минерали. Ја храни, омекнува и интензивно ревитализира и хидрира и најсувата кожа, а се користи и за подобрување на структурата на косата, ја прави..
750.00Ден
Без данок:750.00Ден
ELIXY MARULA oil
Ново Промо
Масло од MarulaELIXY Marula oil е масло добиено од јаткастиот плод на дрвото марула кое е добро познато како елисир на младоста. Богато со Омега 9 масна киселина која пенетрира многу подлабоко во кожата од сите други навлажнувачи. Содржи мононезаситени масни киселини и природни антиоксиданси кои дел..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
ELIXY ROSEHIP oil
Ново Промо
Масло од ШипкаELIXY Rosehip масло e  масло добиено со пресување на семе од шипка.Моќен извор на витамин А и Ц, богато со масни киселини, омега-3 и омега-6, кои помагаат за еластичноста, текстурата и изгледот на кожата. Длабински ја хидрира кожата, го намалува воспалението, ја осветлува кожата ,..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
PU RUBBER - PINK
Ново Промо
Premium Pu Rubber Mat  Подлоги за вежбање Premium Pu Rubber Mat е најмодерната и најбараната подлога за вежбање моментално во светот! Оваа подлога ќе го направи вашиот тренинг удобен и хигиенски. Направен е од природна гума на која нема повеќе да се лизгате при вежбање а исто така е доста..
2,990.00Ден
Без данок:2,990.00Ден
ELIXY Vitamin C Serum
Ново Промо
ELIXY Vitamin C,серум со Витамин ЦСо нијацинамид и витамин B3Ги осветлува темните дамки Ги смирува лузните од акнитеЈа зголемува еластичноста и колагенот на кожата ..
990.00Ден
Без данок:990.00Ден
Прикажани 49 до 60 од 66 (6 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).