меню
Your Cart

Сите продукти

Spirulina
Ново Промо
Опис  Пакување: 100 таблети, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: 4 до 8 таблети на ден; Спирулина е додаток на исхраната кој содржи 240мг од сино-зелената алга Спирулина (Arthrospira platensis) во прав, како извор на широк спектар нутриенти и специфични елементи кои ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Glukomannan
Ново Промо
Опис  Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, 20 до 30 минути пред оброк со многу вода. Глукоманан е додаток на исхраната кој содржи 500мг растителни влакна од коренот Коњак и овозможува природна регулација на тежината и функцијата на дигестивниот систем. Редовниот уп..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
RED YEAST RICE (30cps)
Ново Промо
КОНЕЧНО! 100% ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ КОЈ ЗАГАРАНТИРАНО ЌЕ ВИ ГО НАМАЛИ ЛОШИОТ ХОЛЕСТЕРОЛ ЗА САМО 30 ДЕНА БЕЗ НЕСАКАНИТЕ ЕФЕКТИ НА ЛЕКОВИТЕ.       Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден пред об..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract od Kurkuma
Ново Промо
Опис  Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули во денот со вода по оброк. КУРКУМИН екстракт e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист куркумин, екстракт од билката Куркума (Curcuma longa) со над 95% биоактивни куркуминоиди..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Olive Leaf Extract
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. ЕКСТРАКТ ОД ЛИСТ ОД МАСЛИНКА е додаток на исхраната кој содржи екстракт од листови од Кинеска маслинка (Canarium album (Lour.) Raeusch) извор на олеуропеин и други антиоксиданти и ..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Pulmo COMPLEX
Ново Промо
Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули, еднаш до два пати во денот со вода по оброк. ПУЛМО комплекс е додаток во исхраната кој содржи природни билни екстракти од кора од бор и пеперминт, куркумин, бета-каротен, биофлавоноиди и други фито..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract od Reishi
Ново Промо
Опис  Пакување: 30 капсули, пластично пакување. Дозирање и начин на употреба: се зема по 1 до 2 капсули во денот со вода по оброк (најдобро по ручек). Екстрактот од Реиши e додаток на исхраната кој содржи 500 мг чист екстракт од медицинската печурка Реиши (Ganoderma Lucidum), која и..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract Goji Berry
Ново Промо
Пакување: пластично капување, 30 капсули, 500 мг. Дозирање и начин на употреба: Се земаат по 1 до 2 капсули на ден. ЕКСТРАКТ ОД ЦРНО ГОЏИ е додаток на исхраната кој содржи екстракт од црна гоџи бобинка (Lycium ruthenicum), извор на моќни антиоксиданти, полифенолни соединенија од групата на ант..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Saw  Palmetto
Ново Промо
Пакување: 30 капсули, 500мг (320мг екстракт од нискорастечка палма Serenoa repens), пластично пакување Дозирање и начин на употреба: 1 до 2 капсули на ден, задолжително со оброк. Saw Palmetto е додаток на исхраната со екстракт од нискорастечка палма кој служи за одржување на здравјето и функција..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract od Maka
Ново Промо
Екстракт од мака е додаток на исхраната билни екстракти кој помага во одржување на хормоналниот баланс и олеснување на симптомите на ПМС кај жените. Редовниот внес на Екстракт од мака обезбедува: Смирување на напнатоста, нервозата и стресот; Подобрување на енергијата и расположението; Зг..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Extract Ashwagandha
Ново Промо
Пакување: пластично пакување, 500 мг, 30 капсули. Дозирање и начин на употреба: Се земаат 1 до 2 капсули на ден со вода со оброк. Се земаат наутро, со доручекот и по потреба со ручек. Екстракт од Ашваганда е додаток во исхраната наменет за подобра регулација на стресот, функцијата на ендокрини..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
 Aloe Vera so extract od Aronija ( 500 ml )
Ново Промо
Пакување: 500мл, пластично пакување. Дозирање и начин на примена: Се препорачува внес на 10-15мл, 2-3 пати на ден пред oброк, зависно од потребите и состојбата (може да се земе и до 150мл на ден) Алое Вера гелот со екстракт од аронија е додаток на исхраната содржи 99,5% концентриран гел од серти..
495.00Ден
Без данок:495.00Ден
Прикажани 37 до 48 од 66 (6 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).