меню
Your Cart

Блог RSS Feed

04 Apr „Секое дете заслужува да расте здраво и среќно“ НАТУРА ТЕРАПИ започна голема хуманитарна акција
0 248
НАТУРА ТЕРАПИ е општествено одговорна компанија која во време на пандемијата понуди низа акциски попусти со цел нивните производи да бидат достапни за секој. Водени од тоа дека не се печали на маката на туѓ грб, профитот од продажбата беше намален со цел компанијата да им овозможи на купувачите да..
01 Apr Донација на компанијата „Натура Терапи“ во Клиниката за детски болес
natura_admin 0 127
Донација на компанијата „Натура Терапи“ во Клиниката за детски болести Клиниката за детски болести во Скопје денеска доби значајна донација од компанијата Натура Терапи. Станува збор за модерен пренослив ЕХО апарат за ултразвучна дијагностика, вреден 10.000 евра. Уредот обезбедува брза и точна дија..
01 Apr Како еден дијабетичар да одржи нормално ниво на гликоза во крвта!
natura_admin 0 220
Последните информации покажуваат дека во Македонија има над 200 илјади дијабетичари. Дијабетот или т.н. шеќерна болест е хронично заболување кое се појавува кога панкреасот не продуцира доволно инсулин, хормон кој го регулира нивото на шеќер во крвта, или почесто кога веќе произведениот инсулин тело..
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)
Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).