меню
Your Cart

COSMETICS SPONGE 2/1 PUFFY - тупфери за лице

COSMETICS SPONGE 2/1 PUFFY - тупфери за лице
COSMETICS SPONGE 2/1 PUFFY - тупфери за лице
79.00Ден
Без данок: 79.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Овие тупфери за лице се наменети за лесна примена на сите течни, кремасти или компактни производи за лице.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).