меню
Your Cart

CITRUS BIOFLAVONOIDS (30cps.) - препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот

CITRUS BIOFLAVONOIDS (30cps.) - препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот
-50 %
CITRUS BIOFLAVONOIDS (30cps.) - препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот
Понудата важи до:
Day
Hour
Min
Sec
248.00Ден
495.00Ден
Без данок: 248.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: CITRUS BIOFLAVONOIDS

ЦИТРУСНИ БИОФЛАВНОИДИ е препарат наменет за сите кои имаат потреба од подобрување на антиоксидативниот капацитет на организмот (што вклучува лица со кардиоваскуларни болести, рак, пушачи и секој кој живее стресно во урбани средини).

Состав: Екстракт од Цитруси (Citrus L.).

Начин на употреба: Да се земаат по 1-2 капсула на ден, со чаша вода. Наменет за лица над 12 годишна возраст!

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).