меню
Your Cart

Bio:vegane мицеларна вода со органски коноп 150мл

Bio:vegane мицеларна вода со органски коноп 150мл
Bio:vegane мицеларна вода со органски коноп 150мл
390.00Ден
Без данок: 390.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Bio:Vegane

Органската мицеларна вода од коноп ја отстранува шминката и другите остатоци на особено нежен начин. Формулата збогатена со органски семиња од коноп и екстракти од билката еуфразија ја прави совршена за чистење на лицето, очите и усните. Екстрактите од јаболко, органска алое вера и органски бадем ја снабдуваат кожата со влажност. За чист и еластичен тен.
Особено погодна за кожа под стрес.


Начин на апликација:
Се користи наутро и навечер.
На памучна подлога истурете мала количина и чистете го лицето, очите и усните.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).