меню
Your Cart

BIO:VEGANЕ балсам за усни со органско масло од коноп

BIO:VEGANЕ балсам за усни со органско масло од коноп
BIO:VEGANЕ балсам за усни со органско масло од коноп
195.00Ден
Без данок: 195.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Bio:Vegane

Балсам за усни кој во својот состав вклучува органско масло од коноп и кој делува смирувачи на кожата под стрес, ги омекнува и негува усните.
Нежните природни состојки ги одржуваат усните влажни, додека шеа путерот природно ги штити усните од сушење.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).