421279682
меню
Your Cart

BABE ТОТАЛ Крема

BABE ТОТАЛ Крема
BABE ТОТАЛ Крема
749.00Ден
Без данок: 749.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

Крема со мултифункциско дејство за секојдневна употреба со моќни активни компоненти со синергистичко дејство. Ја хидрира, обновува и омекнува кожата на лицето, рацете и телото благодарение на ексклузивната комбинација на активните состојки кои ја обновуваат бариерата на кожата и ја подобруваат нејзината функција овозможувајќи пријатно чувство. Погодно за сите типови на кожа. Совет: Нанесете со нежна масажа до целосна апсорпција. Дерматолошки тестирано.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).