меню
Your Cart

BABE Протеогликан Ф+Ф ампули 2*2ml

BABE Протеогликан Ф+Ф ампули 2*2ml
BABE Протеогликан Ф+Ф ампули 2*2ml
449.00Ден
Без данок: 449.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

BABÉ Протеогликан Ф+Ф ампулите ја обновуваат еластичноста и цврстината на кожата и овозможуваат висок степен на хидратација. Лесна текстура, за сите типови на кожа, без мирис. Активната компонента Аргирелин овозможува ефект налик на ботокс. Отворете ја ампулата, нанесете ја посакуваната количина и втријте до целосна апсорпција. Совет: Протресете пред употреба. По отворање искористете го растворот во рок од 48 часа. Дерматолошки тестирано.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).