421279682
меню
Your Cart

BABE OIL SOAP 500ml

BABE OIL SOAP 500ml
BABE OIL SOAP 500ml
1,450.00Ден
Без данок: 1,450.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

OIL SOAP Гел за туширање - 500ml
Состав: Соино масло 40%
Inca Inchi масло 1%
Витамин F 0.5%
Содржи омега 3,6, и 9
Концентрирана формула без вода.
Наменет за сува и/или атопична кожа. Нежен и лесен емолиент гел за тело. Содржи повеќе од 40% масла за негување на кожата со есенцијални масни киселини кои го обновуваат нивото на хидролипидниот слој на кожата. Овозможува моментално смирување на кожата.
Совет: Нанесете го на влажна кожа, исплакнете темелно со вода. Дерматолошки тестирано. Концентрирана формула без вода.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).