421279682
меню
Your Cart

BABE Крема за репарација на усни

BABE Крема за репарација на усни
BABE Крема за репарација на усни
399.00Ден
Без данок: 399.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

Интензивно ја регенерира кожата на усните и периназалниот регион. Аплицирајте на зоната на усните и периназалната зона. Нанесете колку што е потребно, неколку пати во денот. Погодно за деца над 3 години. Дерматолошки тестирано.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).