421279682
меню
Your Cart

BABE HEALTHYAGING+ MULTI REJUVENATING BOOSTER 50ml

BABE HEALTHYAGING+ MULTI REJUVENATING BOOSTER 50ml
BABE HEALTHYAGING+ MULTI REJUVENATING BOOSTER 50ml
2,790.00Ден
Без данок: 2,790.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

MULTI REJUVENATING REVITALIZING BOOSTER Ревитализирачки бустер за лице – 50ml

Состав:
Хијалуронска киселина 5%
Терпенон 3%
DMAE (диметилетаноламин) 2.5%
Centella Asiatica 2%
Биолин пребиотик 2%
Колагенски биостимулатор 2%
Еластин 1.5%
Комплекс за нега на кожата 1%
Бакучол 1%
Креатин 1%
Церамиди 1%
Витамин С 0.5%
Витамин Е 0.25%
Карнозин 0.2%

Ја мазни и видливо подмладува кожата, воедно и ги намалува брчките и го изедначува тенот благодарение на активните компоненти со поттикнувачко дејство. Ја враќа цврстината и еластичноста на кожата. Го израмнува тонот и осветлува. Дерматолошки тестирано.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).