меню
Your Cart

BABE HEALTHYAGING+ MULTI PROTECTOR CREAM SPF30 50ml

BABE HEALTHYAGING+ MULTI PROTECTOR CREAM SPF30 50ml
BABE HEALTHYAGING+ MULTI PROTECTOR CREAM SPF30 50ml
1,850.00Ден
Без данок: 1,850.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

MULTI PROTECTOR SPF 30 LIFTING CREAM Заштитен крем за лице со повеќенаменско дејство – 50ml

Состав: Centella Asiatica 3%
DMAE (диметилетаноламин) 2.5%
Биолин пребиотик 2%
Пантенол 1.5%
Комплекс за нега на кожата 1%
Колаген 0.5%
Алантоин 0.5%
Витамин С 0.5%
Витамин Е 0.5%
Карнозин 0.2%
Хијалуронска киселина 0.1%

Повеќенаменски заштитен крем кој овозможува 24 часовна хидратација со лифтинг ефект, детокс ефект и ефект против загадување. Ја подмладува кожата преку намалување на брчките, зголемување на еластичноста и унифицирање на тенот. Збогатен со формула со пребиотичко дејство кој промовира баланс на микробиомот на кожата. Штити од изложување на (UVB, UVA, HEV и IR). Дерматолошки тестирано."

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).