меню
Your Cart

BABE ESSENTIALS SOOTHING MICELLAR GEL 245ml

BABE ESSENTIALS SOOTHING MICELLAR GEL 245ml
BABE ESSENTIALS SOOTHING MICELLAR GEL 245ml
890.00Ден
Без данок: 890.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

MICELLAR GEL Мицеларен гел за лице– 245ml

Состав: Глицерин 2.5%
Бетаин 1%
Сладунец 0.25%

Соодветен за комбинирана и/или чуствителна кожа. Мицеларно чистење на кожата. pH 5.5. Отстранува нечистотии и траги од шминка на лицето.
Совет: Нанесете наутро и/или навечер, нежно масирајте го лицето и исплакнете со вода. Дерматолошки тестирано.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).