421279682
меню
Your Cart

BABE ALOE VERA 300ml

BABE ALOE VERA 300ml
BABE ALOE VERA 300ml
1,290.00Ден
Без данок: 1,290.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

ALOE VERA Алое Вера – 300ml
Состав: Алое Вера
Бетаин 1%
Пантенол 0.5%
Камилица 0.25%

Немасен гел со смирувачки и хидрирачки компоненти. Ја освежува, хидрира и смирува иритираната кожа. pH 5.5. Се препорачува да се употребува по изложување на сонце или отстранување на влакна.
Совет: Нанесете со нежно масирање до целосна апсорпција. Дерматолошки тестирано.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).