меню
Your Cart

BABE 10% UREA REPAIRING LOTION 500ml

BABE 10% UREA REPAIRING LOTION 500ml
BABE 10% UREA REPAIRING LOTION 500ml
1,380.00Ден
Без данок: 1,380.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: BABE

10% UREA REPAIRING LOTION Регенерирачки лосион за тело со 10% уреа - 500mlж
Состав: Уреа 10%
Соино масло 3.5%
Глицерин 3%
Шеа путер 2%
Витамин Е 0.25%
Наменет за сува, многу сува, груба и/или атопична кожа. Ја хидрира кожата, го олеснува чешањето и затегнатоста на кожата. Дерматолошки тестирано.
ВНИМАНИЕ: Да не се нанесува на атопични изгореници.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).