меню
Your Cart

AURA Маскара за издолжување на трепките

AURA Маскара за издолжување на трепките
AURA Маскара за издолжување на трепките
439.00Ден
Без данок: 439.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Маскара за издолжување на трепките
Благодарение на лесната текстура и специјално креираната силиконска четка, оваа маскара овозможува совршено продолжување и дефинирање на трепките. Четката има посебен облик и маскарата се нанесува со тоа што најпрво ќе се покрие секоја трепка со закривената страна на четката и ќе се дефинира, а потоа ќе се повлече должината на индивидуалната трепка со порамната страна на четката. Резултатот е дефиниран и долги трепки.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).