меню
Your Cart

AURA Маскара за волумен на трепките

AURA Маскара за волумен на трепките
AURA Маскара за волумен на трепките
439.00Ден
Без данок: 439.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Маскара за волумен на трепките
Маскара за дополнителен волумен и должина на трепките. Комбинацијата на специјално креирана кремаста формула и четка гарантира лесна апликација и резултат на подебели трепки за само еден удар. Екстремно интензивните црни пигменти прават трепките да изгледаат совршено густи и дефинирани. Оваа маскара е создадена така што ефектот трае цел ден. Не остава несакани грутки во текот на денот и не се размачкува. Дерматолошки и офталмолошки тестирано.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).