меню
Your Cart

AURA Маскара за веѓи MEDIUM BROWN

AURA Маскара за веѓи MEDIUM BROWN
AURA Маскара за веѓи MEDIUM BROWN
377.00Ден
Без данок: 377.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Многу дефиниран целосен волумен и веѓи со природен изглед. Има текстура слична на гел - така што се применува со само неколку потези, а формулата збогатена со микро-влакна во форма на Y, совршено ги исполнува и дефинира лаковите на веѓите. Не е леплив, совршено се нанесува и создава илузија на густина - додека во исто време веѓите изгледаат природно нагласени.
Глицеринот, како додаток на формулата, ја храни кожата и веѓите, додека полимерите ги зајакнуваат и обликуваат веѓите точно како што сакате! Нашата маскара не се размачкува, туку создава изглед кој трае цел ден.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).