меню
Your Cart

AURA MASKARА ALL IN 1 - Маскара за 3D изглед

AURA MASKARА ALL IN 1 - Маскара за 3D изглед
AURA MASKARА ALL IN 1 - Маскара за 3D изглед
439.00Ден
Без данок: 439.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Маскара за 3D изглед
Оваа маскара е наменета за сите кои немаат многу време за шминкање и на кои им треба маскара која ќе стори сé што е потребно во еден потег за вашите трепки да изгледаат совршено! Четката со густо распределени влакна им дава на трепките 3Д изглед во само еден слој. Волуменот, должината и совршено завитканите трепки се загарантирани.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).