меню
Your Cart

AURA Marija Face Palette Палета за контурирање

AURA Marija Face Palette Палета за контурирање
AURA Marija Face Palette Палета за контурирање
859.00Ден
Без данок: 859.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Палетата за контурирање на лицето со производи со кои ќе постигнете совршен изглед. Палетата содржи две компактни руменила, хајлајтер, корективен прашок за осветлување и контурен бронзер.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).