меню
Your Cart

AURA MAKEUP SPONGE PINK Сунгерест апликатор Розев

AURA MAKEUP SPONGE PINK Сунгерест апликатор Розев
AURA MAKEUP SPONGE PINK Сунгерест апликатор Розев
355.00Ден
Без данок: 355.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Сунгерест апликатор
Идеален за нанесување течна основа, коректор и други кремасти производи за лице.
Користете го поширокиот крај за големи површини на лицето и тесниот крај за аглите околу очите, носот и усните. Апликаторот може да се пере и може да се користи повеќекратно.
Навлажнете го апликаторот пред секоја употреба, измијте го потоа и оставете го да се исуши на свеж воздух. Треба да се измие само со сапун за раце.
Апликаторите доаѓаат во 3 бои: црна, гола и розова.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).