меню
Your Cart

AURA MAKEUP SPONGE NUDE Сунгерест апликатор Крем

AURA MAKEUP SPONGE NUDE Сунгерест апликатор Крем
AURA MAKEUP SPONGE NUDE Сунгерест апликатор Крем
355.00Ден
Без данок: 355.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Сунгерест апликатор
Идеален за нанесување течна основа, коректор и други кремасти производи за лице.
Користете го поширокиот крај за големи површини на лицето и тесниот крај за аглите околу очите, носот и усните. Апликаторот може да се пере и може да се користи повеќекратно.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).