меню
Your Cart

AURA MAKE UP FIXER FIX – ME Фиксатор за шминка

AURA MAKE UP FIXER FIX – ME Фиксатор за шминка
AURA MAKE UP FIXER FIX – ME Фиксатор за шминка
249.00Ден
Без данок: 249.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Фино се распрснува и исклучително лесно се нанесува без чувство на лепливост.
Со формирање тенок, невидлив слој ја финксира шминката, правејќи ја долготрајна и отпорна на размачкување и потење како резултат на високи температури.
Финото распрскување овозможува рамномерно нанесување на производот без појава на дамки. Лесно се отстранува со било кое сретство за вадење шминка. Погоден е за сите типови на кожа.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).