меню
Your Cart

AURA LIQUID EYELINER "WING IT UP Sensitive Eyes" Туш за очи

AURA LIQUID EYELINER "WING IT UP Sensitive Eyes" Туш за очи
AURA LIQUID EYELINER "WING IT UP Sensitive Eyes" Туш за очи
251.00Ден
Без данок: 251.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Туш за очи

Најизвонредната карактеристика на формулацијата на овој течен молив за очи е интензивната црна боја, што овозможува цртање на цела црна линија со еден удар. Потребни се само неколку секунди за да се исуши ајлактот по нанесувањето, што го прави лесен за употреба и избегнувајте размачкување. Резултатот е интензивно црна и трајна линија на очниот капак. Доаѓа со четка од синтетички влакна, тенка и прецизна. Производот е офталмолошки тестиран.

Совети за апликација:
Оставете го да се исуши неколку секунди пред да нанесете други производи за шминкање на очите.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).