меню
Your Cart

AURA Like a PRO! NAIL&CUTICLE OIL

AURA Like a PRO! NAIL&CUTICLE OIL
AURA Like a PRO! NAIL&CUTICLE OIL
197.00Ден
Без данок: 197.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Маслo за нега на кутикулите
Ја храни кожата околу ноктот
Ја зајакнува ноктевата плоча
Збогатено со комплекс од природни масла и глицерин

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).