меню
Your Cart

AURA ФИКСАТОР SETТING SPRAY

AURA ФИКСАТОР SETТING SPRAY
AURA ФИКСАТОР SETТING SPRAY
259.00Ден
Без данок: 259.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

2 во 1 - Хидратантна кожа и магла за фиксирање на шминка

- 100% од жените изјавиле дека нивната шминка изгледа подобро, се хидрира лицето, е посвежа и попривлечна по користењето на овој спреј.
- 2 во 1! Новиот фиксатор не само што ја фиксира шминката, така трае многу долго - туку го прави и вашето лице да се чувствува хидрирано, освежено и сјајно!
Не само што шминката трае подолго, туку и спречува да се размачкува, да се прават фини линии или да се собира околу усните, во аглите на очите и на очните капаци.
Иновативната формула е погодна за секојдневна употреба, како дел од рутината за нега. Адекватно е за сите типови на кожа - обезбедува ефект на хидриран, здрав и светлосен тен!
Совет за апликација:
Спрејот се прска на лицето на растојание од 30 см, без претходно тресење по завршувањето со шминкањето.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).