меню
Your Cart

AURA FLARE EYELASHES Виткач за треки

AURA FLARE EYELASHES Виткач за треки
AURA FLARE EYELASHES Виткач за треки
225.00Ден
Без данок: 225.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Виткач за трепки
Ова е додаток за трепки што мора да го имате, совршен за подготвување трепки за маскара и лажни трепки.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).