меню
Your Cart

AURA FACE CONTOUR PALETTE DARK Палета за Контурирање

AURA FACE CONTOUR PALETTE DARK Палета за Контурирање
AURA FACE CONTOUR PALETTE DARK Палета за Контурирање
425.00Ден
Без данок: 425.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Палета за Контурирање
Професионален производ со кој можете да постигнете идаелен изглед на исенчено и истакнато лице. Достапен е во две палети Fair и Dark. Палетата Fair е наменета за посветол тип на кожа, а додека Dark е наменета за потемни типови на кожа. Секоја палета содржи 4 производи, а со нивна комбинација можете да го постигнете посакуваниот изглед на лицето.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).