меню
Your Cart

AURA EYELINER 73 – црн Молив за очи

AURA EYELINER 73 – црн Молив за очи
AURA EYELINER 73 – црн Молив за очи
172.00Ден
Без данок: 172.00Ден
  • Залиха: Во залиха
  • Модел: Aura

Молив за очи
Исклучителна покриеност на надворешниот капак и внатрешноста на окото. Идеални за сите временски услови, толерира високи температури и влага без растопување и размачкување. Одговараат и на најосетливите типови на кожа. Се задржува на окото без никакви промени повеќе од 6 часа.
Дерматолошки и офталмолошки тестирани.

Политика за колачиња
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни).